Aktualitātes


Jaunais Dr. Schumacher produktu katalogs 2021/2022

Pievienošanas datums 15/04/2021
Ar jauniztrādāto DESCOLIND produktu sēriju, ražotājs Dr. Schumacher ir noteicis standartus toku tīrīšanai, kopšanai un aizsardzībai.
>> Lasīt vairāk

IZMAIŅAS neodisher® MediKlar sastāvā

Pievienošanas datums 06/04/2021
Viens no konservantiem, kas tiek izmantots neodisher® MediKlar sastāvā, ir jāaizstāj ar analogu konservantu, par cik sākotnējā konservanta pieejamība tiks pārtraukta.
>> Lasīt vairāk

IZMAIŅAS produktu tehniskajos aprakstos

Pievienošanas datums 06/04/2021
neodisher endo SEPT PAC, neodisher endo SEPT GA, neodisher PolYKlar, neodisher IR, neodisher MediKlar, neodisher IP Spray
>> Lasīt vairāk

Cik efektīvi ir dezinfekcijas līdzekļi cīņā ar Korona vīrusa mutācijām?

Pievienošanas datums 24/03/2021
SARS-CoV-2 mutācijas var ietekmēt vakcinācijas laikā radušos antivielu efektivitāti. Atbild Dr. Schumacher medicīnas zinātnes grupas vadītājs Dr. Elmārs Hjorts (Dr. Elmar Hjorth).
>> Lasīt vairāk

Alus filtrēšana

Pievienošanas datums 19/03/2021
Maz kas līdzinās auksta, atspirdzinoša alus malkam. Un tā kā arvien vairāk cilvēku sāk pievērsties amatalum, jūs, iespējams, sāksiet radīt dažādus veidus visa gada garumā. Mēs varam palīdzēt jums pielāgoties pieprasījumam, nezaudējot kvalitāti.
>> Lasīt vairāk

EATON Filtration - pasaules līderis filtrēšanas produktu ražošanā

Pievienošanas datums 09/03/2021
Filtru, straineru, filtrēšanas maisu un kārtridžu sistēmas klientiem visā pasaulē. Eaton piegādā augstas kvalitātes sistēmas un pakalpojumus dažādiem tirgus segmentiem.
>> Lasīt vairāk

Alus ražošana

Pievienošanas datums 09/03/2021
Procesu kvalitāte ietekmē ražotā alus kvalitāti. Optimizējiet savu darbību, lai mazinātu manuālās apkopes nepieciešamību, palielinātu saražoto apjomu un darbotos arvien efektīvāk.
>> Lasīt vairāk

Laboratorijas stikla apstrādei

Pievienošanas datums 25/02/2021
Ja jūs katru dienu strādājiet laboratorijā, jūs ziniet, ka droša un veiksmīga laboratorijas darba priekšnoteikums ir jo īpaši tīri laboratorijas stikla izstrādājumi.
>> Lasīt vairāk

Alkoholisko dzērienu filtrēšana

Pievienošanas datums 22/02/2021
Laba nemainīgas kvalitātes alkoholiskā dzēriena izgatavošana ir sarežģīts un laikietilpīgs process. Ņemot vērā, ka jūsu produkts pārstāv jūsu zīmolu, ir būtiski nodrošināt kontroli ikvienā procesā. Vērsieties pie mums, lai saņemtu
>> Lasīt vairāk

Digitālās ierīces kā vīrusu rezervuāri

Pievienošanas datums 22/12/2020
Pašreizējie pētījumi norāda, ka SARS-CoV-2 20°C temperatūrā var līdz pat 28 dienām izdzīvot un palikt infekciozs uz stikla virsmām, kā piemēram mobilo tālruņu un planšetdatoru ekrāniem. Tas rada ievērojamu vīrusu pārnešanas risku personāla rokās un no tām
>> Lasīt vairāk