Aktualitātes


neodisher® līnija zobārstniecības instrumentu apstrādei

Pievienošanas datums 09/10/2017
neodisher® koncepcija un produkti garantē augstākās klases rezultātu un, pie pareizas apstrādes, nodrošina instrumentiem ilgāka kalpošanas laiku.
>> Lasīt vairāk

Virsmu un iekārtu mazgāšana un dezinfekcija!

Pievienošanas datums 09/10/2017
Virsmu un iekārtu kombinētai tīrīšanai pārtikas pārstrādes sfērās. Ātrai iepriekš notīrītu virsmu un iekārtu dezinfekcijai visās pārtikas pārstrādes nozarēs, piemēram virtuvēs, gaļas pārstrādes uzņēmumos, ceptuvēs.
>> Lasīt vairāk

Izmaiņas doscan® RV 665 formulā

Pievienošanas datums 12/09/2017
Aktīvo vielu koncentrāts doscan® RV 665 kombinācijā ar kaustisko sodu vai sodas sārmu tiek sekmīgi izmantots kā tīrīšanas efektivitātes pastiprinātājs CIP un cirkulācijas procesos.
>> Lasīt vairāk

Bakteriālās bioplēves veselības aprūpes iestādēs

Pievienošanas datums 13/07/2017
Sadarbībā ar medicīnas biotehnoloģiju uzņēmumu OneLife (OneLife SA - 15, avenue Albert Einstein - 1348 Louvain-la-Neuve, Beļģija) bija iespēja piedalīties seminārā par bioplēves esamību un tās likvidēšanas iespējām veselības aprūpes iestādēs.
>> Lasīt vairāk

Vai Jūs kontrolējiet savas higiēnas zonas?

Pievienošanas datums 11/05/2017
Uzsvaru liekam uz personīgās higiēnas aprīkojumu!
>> Lasīt vairāk

Bioplēves ietekme uz endoskopa apstrādi - kāpēc ir svarīgi pilnīgi likvidēt bioplēvi?

Pievienošanas datums 10/05/2017
Endoskopu apstrādi sarežģī bioplēve ierīces iekšējos un ārējos kanālos, jo tās ietekmē var nenotikt ierīces dezinfekcija.
>> Lasīt vairāk

Filtrēšanas kārtridži

Pievienošanas datums 08/05/2017
Eaton ražotajiem filtrēšanas kārtridžiem ir plašs pielietojuma spektrs, piedāvājot dažādus plūsmas ātrumus, kas ir piemēroti lietošanai gan pārtikas, dzērienu, ķimikāliju, krāsu ražošanas sfērās, gan arī specifiskai skābju un sārmu filtrēšanai.
>> Lasīt vairāk

Instrumentu apstrāde

Pievienošanas datums 25/04/2017
sākas ar pareizu pēcapstrādi operāciju zālē, kam seko atbilstoša izmantoto instrumentu uzglabāšanas - transportēšanas konteinera izvēle
>> Lasīt vairāk

Kāpēc izvēlēties mazgāšanas līdzekļus ar EKO marķējumu?

Pievienošanas datums 07/04/2017
Lai produkts iegūtu EKO marķējuma sertifikāciju, tam jāatbilst stingriem kvalitātes un vides kritērijiem. Izvēloties ekoloģiskos hollueco līnijas produktus Jūs iegūsiet
>> Lasīt vairāk