Aktualitātes


PIEMĒROTĀKAIS RISINĀJUMS - JŪSU DROŠĪBAI

Pievienošanas datums 13/04/2018
Jau vairāk kā 40 gadus ir attīstījusies neodisher® instrumentu apstrādes produktu līnija, izvirzot arvien jaunus standartus. neodisher® līnijas koncepcija garantē augstākās klases rezultātu un apstrādājamā materiāla ilgmūžību.
>> Lasīt vairāk

Ieteicamie produkti Jūsu grīdu kopšanai!

Pievienošanas datums 23/02/2018
hollu - teicama izvēle! Pareizais produkts profesionālai grīdas segumu apstrādei atkarībā no apstrādājamās virsmas materiāla un netīrumu dabas.
>> Lasīt vairāk

Dr. Weigert - endonews

Pievienošanas datums 09/02/2018
Ir iznācis pirmais šī gada Dr. Weigert - endonews izlaidums. Ņemot vērā lokano endoskopu un to aksesuāru konstrukcijas īpatnības - šīs medicīnas ierīces pieder pie ierīcēm ar paaugstinātām prasībām attiecībā uz to apstrādi.
>> Lasīt vairāk

Infekciju Kontroles un Sterilizācijas Asociācijas seminārs

Pievienošanas datums 18/01/2018
Sadarbībā ar Infekciju Kontroles un Sterilizācijas Asociāciju un SIA "REMEDINE" 2018. gada 16. janvārī SIA "Jēkabpils reģionālā slimnīca" telpās notika seminārs.
>> Lasīt vairāk

triformin® wash pure

Pievienošanas datums 11/12/2017
Roku mazgāšana ir daļa no ikdienas higiēnas, taču ar to vien nepietiek. Rokas jāmazgā gan pirms un pēc ēšanas, gan pēc katra tualetes apmeklējuma. Nav noslēpums, cik nozīmīga ir roku higiēna, lai izvairītos no infekciju slimībām, kas
>> Lasīt vairāk

neodisher® līnija zobārstniecības instrumentu apstrādei

Pievienošanas datums 09/10/2017
neodisher® koncepcija un produkti garantē augstākās klases rezultātu un, pie pareizas apstrādes, nodrošina instrumentiem ilgāka kalpošanas laiku.
>> Lasīt vairāk

Virsmu un iekārtu mazgāšana un dezinfekcija!

Pievienošanas datums 09/10/2017
Virsmu un iekārtu kombinētai tīrīšanai pārtikas pārstrādes sfērās. Ātrai iepriekš notīrītu virsmu un iekārtu dezinfekcijai visās pārtikas pārstrādes nozarēs, piemēram virtuvēs, gaļas pārstrādes uzņēmumos, ceptuvēs.
>> Lasīt vairāk

Izmaiņas doscan® RV 665 formulā

Pievienošanas datums 12/09/2017
Aktīvo vielu koncentrāts doscan® RV 665 kombinācijā ar kaustisko sodu vai sodas sārmu tiek sekmīgi izmantots kā tīrīšanas efektivitātes pastiprinātājs CIP un cirkulācijas procesos.
>> Lasīt vairāk

Bakteriālās bioplēves veselības aprūpes iestādēs

Pievienošanas datums 13/07/2017
Sadarbībā ar medicīnas biotehnoloģiju uzņēmumu OneLife (OneLife SA - 15, avenue Albert Einstein - 1348 Louvain-la-Neuve, Beļģija) bija iespēja piedalīties seminārā par bioplēves esamību un tās likvidēšanas iespējām veselības aprūpes iestādēs.
>> Lasīt vairāk