Aktualitātes


Tīrai un perfektai laboratorijai!

Pievienošanas datums 02/04/2019
Dr. Weigert piedāvā visaptverošu laboratorijas trauku un piederumu apstrādes līdzekļu klāstu.
>> Lasīt vairāk

Dr. Weigert - Global news

Pievienošanas datums 22/02/2019
Jaunajā "Dr. Weigert - Global news" izlaidumā variet iepazīties ar viedokli - starptautiska mēroga infekcijas, ko izraisa termolabili endoskopi: vai sterilizācija ir risinājums?
>> Lasīt vairāk

neomoscan TE 350

Pievienošanas datums 21/01/2019
Sārmains tīrīšanas un dezinfekcijas līdzeklis ražošanas un iepildīšanas iekārtu, cauruļvadu un tvertņu iekšējo virsmu kombinētai tīrīšanai un dezinfekcijai automātiskajos CIP procesos vai ar cirkulācijas metodi.
>> Lasīt vairāk

neomoscan TE-S 150

Pievienošanas datums 21/01/2019
Sārmains tīrīšanas un dezinfekcijas līdzeklis virsmu, sienu, grīdu, tvertņu, darba ierīču, ražošanas, iepildīšanas un transportēšanas iekārtu ārējo virsmu kombinētai tīrīšanai un dezinfekcijai.
>> Lasīt vairāk

neomoscan FA 18

Pievienošanas datums 07/12/2018
Balstoties uz ES aktuālajām prasībām attiecībā uz ķīmiskiem maisījumiem, neomoscan FA 18 tika mainītas ķīmiskās sastāvdaļas. Izejvielu maiņa neietekmē produkta veiktspēju un kvalitāti. Pārklasifikācija dēļ veiktajām izmaiņām nav nepieciešama.
>> Lasīt vairāk

Dr. Weigert - Global news

Pievienošanas datums 07/11/2018
Jaunajā izdevumā par sadarbību ar lielāko daudzprofilu neatliekāmās medicīnas sniedzēju Latvijā - stacionāru "Gaiļezers" un vienīgo specializēto ārstniecības iestādi Latvijā, kas sniedz augsti kvalificētu ārstniecības pakalpojumu
>> Lasīt vairāk

AK LAB jaunā brošūra

Pievienošanas datums 05/10/2018
Brošūras jaunajā izdevumā sniegta padziļināta informācija par laboratorijas ierīču un laboratorijas trauku apstrādes procesiem un vajadzīgo komponentu izvēli:
>> Lasīt vairāk

neoform K Sprint

Pievienošanas datums 16/05/2018
Sakarā ar normatīvajām prasībām un izsmidzināšanas piemērošanas aizliegumiem dažās valstīs, turpmāk neoform K Spray vietā būs produkts: neoform K sprint
>> Lasīt vairāk

Izmaiņas produktu marķēšanas nosacījumos

Pievienošanas datums 02/05/2018
Vēlamies informēt, ka, sakarā ar izmaiņām marķēšanas regulējumos, dažiem Dr. Weigert produktiem ir izmainīta informācija uz bīstamības etiķetēm un arī drošības datu lapā esošā bīstamības informācija ir
>> Lasīt vairāk

neodisher Dekonta AF - izmaiņas tehniskajā informācijā

Pievienošanas datums 26/04/2018
Saskaņā ar pašreizējo standartu maiņu un jaunu standartu ieviešanu dezinfekcijas iedarbības pārbaudē (EN14885), neodisher Dekonta AF tika atjaunots iedarbības efektivitātes pārskats.
>> Lasīt vairāk