Aktualitātes


BECOPAD dziļās filtrācijas loksnes

Pievienošanas datums 21/01/2019
Apstrādes efektivitātes palielināšana, pamatojoties uz ilgāku lietošanas laiku, mazākiem nopilēšanas zudumiem, elastību vīna veidu mainīšanā un filtra elementu aizsardzību, vienlaikus saglabājot augstus higiēnas un kvalitātes standartus
>> Lasīt vairāk

Filtrēšanas maisi - EATON

Pievienošanas datums 27/11/2018
Šķidrumu filtrēšana ar maisu palīdzību, kas agrāk prasīja salīdzinoši dārgas sistēmas, kļūst arvien ērtākā un ekonomiskāka. Uzziniet, kurš no šiem augstās veiktspējas filtrēšanas maisiem var padarīt jūsu jau esošo filtrēšanas sistēmu efektīvāku.
>> Lasīt vairāk

Filtrēšanas kārtridži

Pievienošanas datums 08/05/2017
Eaton ražotajiem filtrēšanas kārtridžiem ir plašs pielietojuma spektrs, piedāvājot dažādus plūsmas ātrumus, kas ir piemēroti lietošanai gan pārtikas, dzērienu, ķimikāliju, krāsu ražošanas sfērās, gan arī specifiskai skābju un sārmu filtrēšanai.
>> Lasīt vairāk

KALLFELZ vīna darītava - veiksmīgs risinājums!

Pievienošanas datums 04/01/2017
Vīna kvalitātes un mikrobioloģiskās stabilitātes nodrošināšanā liela nozīme ir filtrēšanas procesam. Lai iegūtu vēlamo rezultātu tiek rekomendēta dažādu filtrēšanas materiālu pielietošana.
>> Lasīt vairāk

BrauBeviale 2016

Pievienošanas datums 24/10/2016
laikā no 08-10. novembrim Nirnbergā norisināsies dzērienu ražotājiem nozīmīgākā gada izstāde. Tajā piedalīsies arī Eaton Technologies GmbH (halle nr. 7/ stends 202)
>> Lasīt vairāk

Riga Food 2016

Pievienošanas datums 08/09/2016
"Riga Food" ir plašākā pārtikas izstāde Baltijas valstīs, kas ik gadu iezīmē nozares attīstību kopumā, izceļot jaunumus un sniedzot iespēju iepazīties ar nopietniem un uzticamiem nozares uzņēmumiem. Šogad izstāde notiek no 07.-10. septembrim, ar
>> Lasīt vairāk

Dziļās filtrācijas loksnes - BECOPAD

Pievienošanas datums 12/04/2016
Viens no galvenajiem procesiem alus darītavā ir filtrēšana, kas tiešā veidā iedarbojas uz alus kvalitāti, tā garšu, smaržu, krāsu un uzglabāšanas laiku.
>> Lasīt vairāk