Filtrēšanas kārtridžiEaton ražotajiem filtrēšanas kārtridžiem ir plašs pielietojuma spektrs, piedāvājot dažādus plūsmas ātrumus, kas ir piemēroti lietošanai gan pārtikas, dzērienu, ķimikāliju, krāsu ražošanas sfērās, gan arī specifiskai skābju un sārmu filtrēšanai.

Filtrēšana, izmantojot filtrēšanas kārtridžus, var būt efektīvs risinājums arī farmācijā un sterila ūdens apstrādē.

Rūpīgi izvērtējot piedāvātās šķidrumu filtrēšanas sistēmas, Jūs iegūsiet vairākas priekšrocības:

  • plašais piedāvājumu klāsts minimizēs potenciālās dīkstāves
  • samazināsies atkritumu likvidēšanas izmaksas
  • samazināsies darbinieku stundas, kas jāpavada apstrādājot šķidrumu
  • samazināsies apkopju laiks un izmaksas
  • uzlabosies produkta kvalitāte
Pārtikas un dzērienu ražošanas sfēra

Piedāvājam filtrēšanas kārtridžus dažādu šķidrumu apstrādei, tostarp:

  • vīna filtrēšanai
  • alus filtrēšanai
  • augļu sulu filtrēšanai
  • destilēto stipro alkoholisko dzērienu filtrēšanai

Dziļās filtrācijas kārtridži

Izgatavoti no augstas kvalitātes polipropilēna slāņiem no 0.2 - 150 µm, efektivitāte 99.98%. Piemēroti izmantošanai pārtikas un dzērienu ražošanas sfērās, kā arī ķīmisko vielu, ar augstu pievienoto vērtību, apstrādei.

BECO PROTECT® PG

Dažādu slāņu dziļās filtrācijas kārtridži no polipropilēna, izmantošanai dzērienu un citu šķidrumu apstrādei pārtikas sfērā. Caurlaidība 0.2 - 150 µm. Ilgs kalpošanas laiks un tos var skalot pretēji filtrēšanas plūsmas virzienam.

BECO PROTECT® FS

Speciāli veidoti dziļās filtrācijas kārtridži dzērienu ražošanas sfērai ar palielinātu filtrācijas laukumu, lai aizsargātu turpmāk apstrādē izmantojamos membrānu filtrācijas kārtridžus. Jūsu ieguvums - efektīva priekšfiltrācija! Tos var skalot pretēji filtrēšanas plūsmas virzienam.

BECO PROTECT® CS

Šie dziļās filtrēšanas kārtridži veidoti pēc jaunākajiem un visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Tie izgatavoti no BECOPAD® dziļās filtrācijas lokšņu materiāla. To unikālais iepakojums palielina filtrācijas laukumu un papildus nodrošina izcilu mehānisko un termālo stabilitāti. Piemērots maziem daudzumiem, caurlaidība 0.2 - 0.7 µm.

BECO PROTECT® PP Pure

Dziļās filtrēšanas kārtridži no polipropilēna, piemēroti dažādu šķidrumu apstrādei dzērienu ražošanas, šķidrās pārtikas, kosmētikas un ūdens ražošanas sfērās. Nodrošina lielāku virsmas laukumu un lielu plūsmas ātrumu.

BECO PROTECT® PB

Dziļās filtrēšanas kārtridži sastāv no termiski savienota polipropilēna materiāla, kas nodrošina to augstu ķīmisko izturību un augstas pakāpes netīrumu aizturi. Tie ir ideāli piemēroti ūdens priekšfiltrācijai pārtikas pārstrādē.
BECO PROTECT® KM

Nerūsošā tērauda dziļās filtrēšanas kārtridži, izgatavoti no poraina metāla pulvera (316 L) ar caurlaidību - 10 µm. Tie ir ideāli piemēroti rūsas daļiņu un sabirzumu nofiltrēšanai tvaika filtrācijas iekārtās, kā arī augstas temperatūras šķidrumu filtrēšanai (maksimālā temperatūra 200ºC).

Membrānu filtrācijas kārtridži

Membrānu filtrācijas kārtridži ir speciāli paredzēti pārtikas un dzērienu ražošanas sfērām.

BECO® MEMBRAN PS Pure

Izgatavoti no poliētersulfona (PES), nodrošina augstu mikrobioloģisko stabilitāti un izcilu kalpošanas laiku. Īpaši izstrādātais dizains ļauj izmantot 5 bar diferenciālo spiedienu plūsmas virzienā un 2 bar diferenciālo spiedienu pretēji plūsmas virzienam, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku.

Augsta termālā izturība ļauj veikt vairāk kā 100 tvaika sterilizācijas ciklus. Plaša ķīmiskā saderība no pH1 - pH14. Ir pieejami kārtridži ar caurlaidību no 0.2 - 1.0 µm, 3 dažādi adapteri un garumi no 10" - 40".

Skalošana pretēji filtrēšanas virzienam, nepārsniedzot 2 bar spiedienu, 20º C temperatūru.

BECO® MEMBRAN PS Beer

Paredzētas alus filtrēšanai, nodrošinot Jūsu filtrētajam alum stabilitāti. Asimetriskās poliētersulfona membrānas un lielais filtrēšanas laukums nodrošina ne tikai augstu mikrobioloģisko stabilitāti, bet arī lielu plūsmas ātrumu un izcilu kalpošanas laiku. Īpaši izstrādātais dizains ļauj izmantot 5 bar diferenciālo spiedienu plūsmas virzienā un 2 bar diferenciālo spiedienu pretēji plūsmas virzienam, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku. Augsta termālā izturība ļauj veikt vairāk kā 100 tvaika sterilizācijas ciklus. Plaša ķīmiskā sadreība no pH1 - pH14.

Skalošana pretēji filtrēšanas virzienam, nepārsniedzot 2 bar spiedienu, 20º C temperatūru.

BECO® MEMBRAN PS Wine

Vīna izgatavotāji ļoti ielu vērību pievērš krāsai un smaržai. Lai nodrošinātu vīna un dzirkstošā vīna mikrobioloģisko stabilitāti un garšu un krāsas buķeti, tā filtrēšanai noslēguma apstrādes stadijā ir milzīga nozīme.

Filtrēšanas kārtridži ir izgatavoti no augstas kvalitātes poliēstersulfona membrānām, kas nodrošina ne tikai ilgāku kalpošanas laiku, bet arī vērtīgo garšas un krāsas buķeti. Asimetriskās poliētersulfona membrānas un lielais filtrēšanas laukums nodrošina arī augstu mikrobioloģisko stabilitāti, lielu plūsmas ātrumu un izcilu derīguma laiku. Īpaši izstrādātais dizains ļauj izmantot 5 bar diferenciālo spiedienu plūsmas virzienā un 2 bar diferenciālo spiedienu pretēji plūsmas virzienam, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku. Augsta termālā izturība ļauj veikt vairāk kā 100 tvaika sterilizācijas ciklus.

Skalošana pretēji filtrēšanas virzienam, nepārsniedzot 2 bar spiedienu, 20º C temperatūru.

BECO® MEMBRAN PS Aqua

Paredzēti ūdens filtrēšanai. PES esimetriskās membrānas un lielais filtrēšanas laukums nodrošina augstu mikrobioloģisko stabilitāti, lielu plūsmas ātrumu un izcilu kalpošanas laiku. Īpaši izstrādātais dizains ļauj izmantot 5 bar diferenciālo spiedienu plūsmas virzienā un 2 bar diferenciālo spiedienu pretēji plūsmas virzienam, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku. 

Augsta termālā izturība ļauj veikt vairāk kā 100 tvaika sterilizācijas ciklus. Plaša ķīmiskā saderība no pH1 - pH14.

Skalošana pretēji filtrēšanas virzienam, nepārsniedzot 2 bar spiedienu, 20º C temperatūru.

BECO® MEMBRAN PFplus

Eaton piedāvā filtrēšanas kārtridžus pēc jaunākajiem un visaugstākajiem kvalitātes standartiem dzērienu ražošanas sfērā. Šie kārtridži nodrošina izcilu mehānisko un termālo stabilitāti. Pateicoties vienotajiem poru izmēriem, tiek nodrošināta augsta mikrobioloģiskā stabilitāte. ļoti laba izturība pret sterilizāciju un tīrīšanas risinājumiem. Kārtridžs ar tvaiku vai karstu ūdeni var tikt sterilizēts vairākas reizes. Lietotu kārtridžu sausā veidā var uzglabāt, membrānas uzglabāšanas laikā saglabā savas mitrinošās īpašības un elastību.

Skalošana pretēji filtrēšanas virzienam, nepārsniedzot 3.5 bar spiedienu, 25º C temperatūru.

BECO® MEMBRAN H Air Mini

Filtrēšanas kārtridži ar 0.2 µm hidrofobām vienslāņa membrānām no PTFE (polytetrafluorethylene) ir ideāli piemēroti sterilai gaisa un gāzes filtrācijai pārtikas un dzērienu ražošanas sfērās. Kārtridži efektīvi noņem vissīkāko piesārņojumu, piemēram, sterila gaisa pieplūdei fermentācijas procesā, tvertņu ventilācijā vai atdzišanas tvertnēs pēc tvaika sterilizācijas. PTFE membrānu filtrēšanas kārtridži ir pieejami 1" un 5" garumā.

Skalošana pretēji filtrēšanas virzienam.