Jaunais ASEPTOMAN® FORTE ikdienas lietošanai augsta riska zonās


Roku dezinfekcijas līdzeklim ir ļoti būtiska nozīme infekciju ierobežošanā veselības aprūpes iestādēs.
Dr.Schumacher GmbH ir izveidojis jaunu produktu esošajā ASEPTOMAN produktu sērijā, kas ir ļoti saudzīgs pret ādu, vienlaicīgi ar ļoti efektīvu iedarbību – īpaši piemērots roku dezinfekcijai augsta riska zonās un infekciju uzliesmojumu periodos.


ASEPTOMAN® FORTE ir roku dezinfekcijas līdzeklis uz etanola bāzes ar virucīdu iedarbību. Rūpīgi izstrādātais ļoti koncentrēta etanola maisījums ar mitrinātājiem un lipīdu atjaunotājiem, nesatur smaržvielas un krāsvielas, nodrošina optimālu drošību un savietojamību pat ļoti jutīgas ādas lietotājiem.


ASEPTOMAN® FORTE, pateicoties tā efektīvai formulai, kas satur 85% etanola, ir īpaši iedarbīgs pret Noro vīrusiem, Adeno vīrusiem, Rota vīrusiem un Polio vīrusiem, kas ir visbiežāk sastopamie infekciju uzliesmojumu cēloņi un tādēļ tas ir ideāli piemērots lietošanai visu cauru gadu.


Ir pierādīts, ka ASEPTOMAN® FORTE nodrošina lipīdu atjaunošanos un acīmredzami uzlabo ādas mitrumu, baro ādu un ir ļoti maigs pret ādu. ASEPTOMAN® FORTE rada subjektīvi patīkamu sajūtu uz ādas pretēji sausuma sajūtai, kas raksturīga, ja rokas tiek apstrādātas tikai ar etanolu saturošu līdzekli. Pēc apstrādes rodas sajūta, ka āda ir apstrādāta ar ādu “barojošu” līdzekli. Ātrā nožūšana un zīdaini gludā ādas sajūta ļauj viegli un ērti pēc apstrādes uzvilkt cimdus. ASEPTOMAN®FORTE atbilst pašreizējām VAH prasībām, kā arī EN standartiem un ir balstīts uz efektīvu un ilgtspējīgu higiēnas koncepciju.


Jaunā uz etanola bāzes veidotā līdzekļa sastāvs nodrošina gan ierobežotu virucīdu, gan pilnu virucīdu iedarbību (saskaņā ar EN 14476), iedarbības laiks higiēniskai roku dezinfekcijai – 30 sekundes. Kā biocīds tas atbilst pašreizējām jaunākajām prasībām attiecībā uz roku dezinfekcijas līdzekļiem.


Lai īstenotu efektīvu higiēnas koncepciju veselības aprūpes sfērā, sistemātiskai roku dezinfekcijai ir būtiska nozīme. Tāpēc Dr. Schumacher atbalsta lietotājus un piedāvā tiem viegli piemērojamus, drošus un ādai saudzīgus produktus, iedalot tos trīs dažādos līmeņos, atkarībā no lietošanas zonas:


Dr. Schumacher higiēnas līmeņi


PREVENT līmenis

preventīvi dezinfekcijas pasākumi kavē patogēnu izplatīšanos publiskās vietās, piemēram, uzgaidāmajās telpās, koridoros un birojos.


PRESERVE līmenis

Pastāv daudzi faktori, kas palielina inficēšanās risku nodaļās un ambulatorajās zonās. Dezinfekcijas pasākumiem ar stigrākām prasībām pacientu un personāla aizsardzībai pret negatīviem faktoriem.


PROTECT līmenis

Izolētās zonās un slimību uzliesmojumu periodos medicīnas iestādēs maksimālai aizsardzībai augsta riska zonās.


Dr. Schumacher produktu katalogs (ENG).