Ultraskaņas zondu manuāla apstrāde


Ultraskaņas zondu apstrādes metodes atkarīgas no infekcijas riska, kas saistīts ar medicīnisko situāciju un zondes konstrukciju. Ņemot vērā lietošanas iespējamības, manuāla apstrāde ar lietošanai gatavām ātrās dezinfekcijas salvetēm salīdzinājumā ar dezinfekciju imersijas vanniņās, ir kļuvusi par atzītu praksi.

Zondes, kas tiek izmantotas vēdera dobuma ultrasonogrāfijai, apstrādājot un dezinficējot tiek pakļautas visstingrākajām dezinfekcijas prasībām. Lietošanai gatavas ātrās dezinfekcijas salvetes (piem. CLEANISEPT WIPES, CLEANISEPT WIPES MAXI) ar ievērojamu iedarbības spektru (baktericīda, levurocīda, ierobežota virucīda iedarbība // PREVENT līmenis) ir efektīvs un ekonomisks risinājums šo zondu apstrādei un dezinfekcijai.


Dēļ saskares ar gļotādām un ar to saistītu augstāku infekciju risku, trans vaginālo un trans rektālo ultraskaņas zondu apstrāde ir pakļauta paplašinātām dezinfekcijas prasībām. Lietošanai gatavas ātrās dezinfekcijas salvetes (piem. CLEANISEPT WIPES FORTE, CLEANISEPT WIPES FORTE MAXI) ar plašāku iedarbības spektru - baktericīda, levurocīda, virucīda // PROTECT līmenis - ir ātrs un lietotājam drošs risinājums.


Īpašas konstrukcijas vai lietošanas ultraskaņas zondēm ar speciālām prasībām (piem. TEE ultraskaņas zondēm) ir piemērojamas speciālas apstrādes un dezinfekcijas metodes kā piemēram dezinfekcija izmantojot imersijas metodi. Šādām vajadzībām var izmantot alternatīvu mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekli neodisher Septo Active.


{% if config_social_follow_bar_script_hash %} {% endif %}