EATON filtrēšanas kārtridži


Filtrēšanas kārtridži ir loģiska izvēle visdažādākajiem pielietošanas mērķiem ar daudzveidīgu plūsmas ātrumu, kam nepieciešama submikronu caurlaidība gan pārtikas un dzērienu pārstrādes sfērās, gan ķīmijas un krāsu skābas un sārmainas dabas materiālu filtrēšanai. Filtrēšanas kārtridži var būt efektīva izvēle farmācijas nozarē un vietās, kur nepieciešams pielietot īpaši tīru ūdeni.

BECO filtrēšanas kārtridži pārtikas un dzērienu ražošanas sfērām

tiek piedāvāts plašs risinājumu klāsts, sākot ar dzidrināšanu un filtrēšanu ar dziļās filtrēšans kārtridžiem (BECO PROTECT PG®) līdz membrānu filtrēšanai (BECO MEMBRANE), kas nodrošina mikroorganismu samazināšanu un mikrobioloģisko stabilizāciju.

BECO dziļās filtrēšanas kārtridži:

BECO PROTECT PG

Sastāv no ne vairāk kā 24 polipropilēna slāņiem, kas tiek iedalīti sākot no rupjas līdz smalkai filtrēšanai.

BECO PROTECT CS Cellstream

Inovatīvs risinājums, izmantojot BECOPAD filtrēšanas lokšņu materiāli. Efektīvi samazina duļķainību, smalkos koloīdus un baktērijas.

BECO PROTECT FS FineStream

Īpaši izstrādāti polipropilēna slāņi ar lielāku virsmas laukumu un dziļuma efektu. Plūsmu var regulēt no ārpuses uz iekšpusi vai, ja korpusa ieplūdes un izplūdes gali apgriezti, plūsmu var regulēt no iekšpuses uz ārpusi.

BECO PROTECT PP Pure

Raksturo augsta aiztures efektivitāte, liels virsmas laukums lieliem plūsmas ātrumiem.

BECO membrānu filtrēšanas kārtridži:

BECO MEMBRAN PS Beer

Īpaši izstrādāts alus filtrēšanai, īpašu uzmanību pievēršot ilgam kalpošanas laikam un drošai mikroorganismu aizturēšanai. Pieejami ar caurlaidību 0,45 un 0,65µm.

BECO MEMBRAN PS Wine

Vīna un dzirkstošā vīna filtrēšanai. Pieejami ar caurlaidību 0,45 un 0,65µm.

BECO MEMBRAN PS Aqua

Īpašs polietilēnsulfona membrānu filtrēšanas kārtridžs ar caurlaidību 0,2µm, dzeramā ūdens filtrēšanai pie liela plūsmas ātruma.

BECO MEMBRAN PS Pure

Augstas kvalitātes polietilēnsulfona membrāna - drošai mikroorganismu atdalīšanai dzērienu, šķidro ēdienu, kosmētikas, ķīmijas un tehniskā ūdens filtrēšanai pēdējā fāzē.

BECO  MEMBRAN PFplus

Izgatavotas no simetriska polivinilidēna fluorīda (PVDF). Nodrošina izcilu mikrobioloģisko aizturi.

Buklets (ENG)