Filtrēšanas kārtridži un maisi

Filtrēšanas kārtridži un maisi

Divi populārākie filtrēšanas veidi ir izmantojot filtrēšanas maisus un filtrēšanas kārtridžus. Filtrēšanas maisi ir izdevīgi ar zemajām iekārtu investīciju izmaksām un tiem ir ļoti plašs sortiments, savukārt filtrēšanas kārtridžiem ir plašāks pielietojums vietās, kur ir dažādi plūsmas ātrumi.


Produktu katalogs


BECO MEMBRAN PS Aqua

BECO MEMBRAN PS Aqua

BECO MEMBRAN PS Aqua filtrēšanas kārtridži ir veidoti drošai mikroorganismu atdalīšanai un atbilst ilgstošas ekspluatācijas prasībām ūd..

BECO MEMBRAN PS Beer

BECO MEMBRAN PS Beer

BECO MEMBRAN PS Beer speciāli paredzētas alus filtrēšanai, drošai mikroorganismu atdalīšanai, lai pagarinātu uzglabāšanas laiku.PRIEKŠR..

BECO MEMBRAN PS Pure

BECO MEMBRAN PS Pure

BECO MEMBRAN PS Pure filtrēšanas kārtridži ir izgatavoti no augstas kvalitātes polietilēnsulfona membrānām - drošai mikroorganismu atda..

BECO MEMBRAN PS Wine

BECO MEMBRAN PS Wine

BECO MEMBRAN PS Wine filtrēšanas kārtridži ir veidoti drošai mikroorganismu atdalīšanai vīniem un dzirkstošiem vīniem. Tie atbilst..

BECO PROTECT FS

BECO PROTECT FS

BECO PROTECT FS fine stream dziļās filtrēšanas kārtridži ir inovatīvi ar unikālu dizainu, kas nodrošina lielāku filtrēšanas laukumu. Ma..

BECO PROTECT PG

BECO PROTECT PG

Padziļinātās filtrācijas kārtridži sastāv no tītapolipropilēna filtrācijas materiāla ar dažādu retences intensitāti. Karkass ungala nos..

Filtrēšanas maisi

Filtrēšanas maisi

Šķidrumu filtrēšana ar maisu palīdzību, kas agrāk prasīja salīdzinoši dārgas sistēmas, kļūst arvien ērtākā un ekonomiskāka.Uzziniet, ku..

Rāda 1 līdz 7 no 7 (1 Lapām)
{% if config_social_follow_bar_script_hash %} {% endif %}