> Sanitārajām telpām

> Sanitārajām telpām

Kaļķakmens, urīnakmens, ziepjakmens, tauku, eļļu un citu netīrumu tīrīšanai vietās ar augstām higiēnas prasībām.

Piedāvājam arī drenāžas tīrītājus un sanitāro telpu gaisa atsvaidzinātājus.


Produktu katalogs


hollu Abflusreiniger F14

hollu Abflusreiniger F14

Stipri sārmains cauruļvadu tīrīšanas līdzeklis. Ļoti efektīvi attīra no tauku un olbaltumvielu aizsprostojumiem. Pielietojot, reakcijas..

hollu Betazid rosso

hollu Betazid rosso

Koncentrēts sanitārās tīrīšanas līdzeklis skābi izturīgu virsmu, piemēram armatūras, tualetes podu, stikla, plastmasas kopšanai. Nesatu..

hollu DESOPAN

hollu DESOPAN

Mazgāšanas un dezinfekcijas līdzeklis ar baktericīdu un pretsēnīšu iedarbību, lietošanai slimnīcās un privātpraksēs. Visu ūdens izturīg..

hollu Fugenrein

hollu Fugenrein

Hloru saturošs speciāls tīrīšanas līdzeklis savienojumu un šuvju attīrīšanai no pelējuma. Ar izsmidzinātāju.Īpašas putas uz aktīvā hlor..

hollu K2

hollu K2

Sanitārais tīrīšanas līdzeklis, koncentrāts lietošanai hollu-koncentrātu sistēmā.NESATUR sālskābi, sērskābi, fosforskābi, hloru!Efektīv..

hollu SAN 115

hollu SAN 115

Smaku nomākšanai ar taukus šķīdinošu iedarbību.Piemērots izsmidzināšanai uz metāla, keramikas, stikla, akmens virsmām, flīzēm utml. vir..

hollu SAN 35

hollu SAN 35

Līdzeklis urīnakmens, kaļķa nosēdumu un rūsas noņemšanai. Piemērots visu skābi izturīgo virsmu kopšanai. Skābas dabas līdzeklis uz..

hollu SAN 55

hollu SAN 55

Drenāžas tīrītājs, atbrīvo aizsprostojumu kanalizācijas caurulēs. Caurulēm jābūt sārmizturīgām. Nosprostotajā kanalizācijas caurulē ieb..

hollu SAN 85

hollu SAN 85

Moderns tualetes atsvaidzinātājs ar svaigu aromātu un ilgstošu efektu, izmantojot pareizi, tas neatstāj negatīvu iespaidu uz virsmām.Iz..

hollu SAN 95

hollu SAN 95

Moderns tualetes atsvaidzinātājs ar ziedu aromātu un ilgstošu efektu. Izmantojot pareizi, tas neatstāj negatīvu iespaidu uz virsmām.Izs..

hollu Sanicid sensitiv

hollu Sanicid sensitiv

Sanitārās uzkopšanas līdzeklis lietošanai ikdienā. Uz citronskābes bāzes, noņem kaļķa nosēdumus, urīnakmeni, rūsu, ziepju, ādās, eļļas ..

hollu WC Duft

hollu WC Duft

Lietošanai gatavs WC atsvaidzinātājs, satur virsmaktīvās vielas un smaržvielas.NESATUR fosfātus.Aizsargplēve ap bloku ir pilnībā ūdenī ..

hollu XERAX

hollu XERAX

Biezas konsistences sanitārais tīrīšanas līdzeklis uz fosforskābes un citronskābes bāzes, papildināts ar speciālām virsmaktīvām vielām...

hollueco Cremereiniger

hollueco Cremereiniger

Videi draudzīga šķidrā mazgāšanas pasta ar abrazīvām daļiņām visu virtuvē un sanitārajās telpās pieejamo cieto virsmu apstrādei.Piemēro..

hollueco San F7 Universalreiniger

hollueco San F7 Universalreiniger

Neitrāls, videi draudzīgs tīrīšanas līdzeklis sanitāro virsmu apstrādei. Saudzīgai ikdienas uzkopšanai, skābi jūtīgu virsmu apstrādei, ..

Rāda 1 līdz 15 no 19 (2 Lapām)