> Enzīmus saturoši līdzekļi

> Enzīmus saturoši līdzekļiProduktu katalogs


Biorem 10

Biorem 10

Bioplēves noņemšanai.BIOREM A1 + 10 ir speciāli izveidota kombinācija bioplēves noņemšanai. Ieteicams lietot membrānu apstrādei (ultra,..

Biorem 20

Biorem 20

Biorem 20 īpaši izstrādāts līdzeklis bioplēves noņemšanai un preventīviem pasākumiem. Piemērots atvērtu iekārtu, virsmu apstrādei. Liet..

Clear DN

Clear DN

Augsta līmeņa mazgāšanas līdzeklis uz enzīmu bāzes bioplēves noņemšanai no zobārstniecības instrumentiem.Neitrāls, multi-enzīmu savieno..

Clear MD

Clear MD

Augsta līmeņa mazgāšanas līdzeklis uz enzīmu bāzes ķirurģisko instrumentu apstrādei un bioplēves noņemšanai.Piemērots lietošanai ultras..

Enzyfoam

Enzyfoam

Enzyfoam ir efektīvs enzīmus saturošs, putojošs virsmu tīrīšanas līdzeklis. Piemērots gan horizontālu, gan vertikālu darba virsmu apstr..

Enzyfood

Enzyfood

Enzīmus saturošs līdzeklis drenāžas kopšanai pārtikas apstrādes vietās. Efektīvi novērš kanalizācijas cauruļu nosprostošanos. Ieda..

Enzymix

Enzymix

Enzīmus saturošs drenāžas kopšanas līdzeklis. Efektīvi novērš kanalizācijas cauruļu nosprostošanos. Iedarbojas uz visu veidu organiskaj..

N-Zyme MD

N-Zyme MD

Mazgāšanas līdzeklis uz enzīmu bāzes vairākkārt lietojamo medicīnas ierīču apstrādei.Neitrāls, mazputojošs, satur aktīvos enzīmus, kas ..

neodisher MediZym

neodisher MediZym

Ķirurģisko instrumentu, anestēzijas aprīkojuma, lokano endoskopu, tvertņu un citu medicīnas ierīču mehāniskai tīrīšanai. pH neitrāls tī..

neodisher MultiZym

neodisher MultiZym

Manuālai termolabilu un termostabilu instrumentu apstrādei imersijas un ultraskaņas vanniņās, ieskaitot MIS instrumentus un mikro instr..

Powerzym M

Powerzym M

Enzīmus saturošs līdzeklis, pulveris. Tas efektīvi notīra organiskos atlikumus: cieti, celulozi, olbaltumvielas un lipīdus. Īpaši ietei..

Prep MD

Prep MD

Izsmidzināmas putas uz multi-enzīmu bāzes ķirurģisko instrumentu un rigido vai lokanu endoskopu apstrādei.Novērš mikrofloras piekalšanu..

Rāda 1 līdz 12 no 12 (1 Lapām)