> Bioplēves kontrolei

> Bioplēves kontrolei

Dabā aptuveni 90% no baktērijām dzīvo bioplēvē, ko veido dažādas baktēriju sugas un/vai raugi un pelējumi, kas uzaug uz virsmām. Bioplēves klātbūtne dažreiz ļauj patogēniem mikroorganismiem dzīvot uz virsmām ļoti ilgu laiku, līdz pat vairākiem mēnešiem, tādā veidā veidojot rezervuārus, kas mazina dezinfekcijas līdzekļu efektivitāti, ierobežojot piekļuvi mikroorganismiem.

Tādēļ ir ļoti svarīgi uzbrukt bakteriālajām bioplēvēm un tās atsevišķajām matricām.


Produktu katalogs


Biofilm DETECT KIT

Biofilm DETECT KIT

Kvalitātes kontroles līdzeklis, ko lieto tieši uz ķirurģisku instrumentu virsmas tīrības pakāpes noteikšanai.Nosaka organisko atlikumu ..

Biorem 10

Biorem 10

Bioplēves noņemšanai.BIOREM A1 + 10 ir speciāli izveidota kombinācija bioplēves noņemšanai. Ieteicams lietot membrānu apstrādei (ultra,..

Biorem 20

Biorem 20

Biorem 20 īpaši izstrādāts līdzeklis bioplēves noņemšanai un preventīviem pasākumiem. Piemērots atvērtu iekārtu, virsmu apstrādei. Liet..

Clear DN

Clear DN

Augsta līmeņa mazgāšanas līdzeklis uz enzīmu bāzes bioplēves noņemšanai no zobārstniecības instrumentiem.Neitrāls, multi-enzīmu savieno..

Clear MD

Clear MD

Augsta līmeņa mazgāšanas līdzeklis uz enzīmu bāzes ķirurģisko instrumentu apstrādei un bioplēves noņemšanai.Piemērots lietošanai ultras..

Rāda 1 līdz 5 no 5 (1 Lapām)