Dziļās filtrācijas loksnes

Dziļās filtrācijas loksnes

Augstas kvalitātes, smalki fibrilētās celulozes šķiedras veido atbalsta kārtu dziļās filtrēšanas loksnēm un nodrošina tām lielāku iekšējo virsmu. Dažādās perlītu īpašības nodrošina apjomīgu, asimetrisku poru struktūru, tātējādi paaugstinot svešķermeņu aizturēšanas kapacitāti. Pateicoties tā struktūrai, diatomītam ir ļoti labas filtrēšanas īpašības. Atkarībā no tā daudzuma un tipa var iegūt dažādus filtrācijas līmeņus un caurlaides ātrumus. 


Produktu katalogs


BECO ACF

BECO ACF

Eaton BECO ACF aktivētās ogles filtru loksnēm ir unikāls augstas adsorbcijas īpašības, lai no šķidrumiem noņemtu krāsas, smakas un nevē..

BECO ENDURA

BECO ENDURA

Diatomārās zemes balsta loksne pirmā klājuma filtrācijai.Mazgājama un atkārtoti lietojama aizsargloksne pirmā klājuma filtrācijai kizil..

BECO Select A

BECO Select A

Eaton BECO SELECT A dziļās filtrēšanas loksnes ir īpaši ražotas ar samazinātu kalcija un magnija daudzumu, lai novērstu un noņemtu dūma..

BECO Standard Range

BECO Standard Range

BECO Standard Range dziļās filtrācijas lokšņu diapazons atbilst visām šķidrumu filtrēšanas prasībām. Produkta standarta klāsts aptver d..

BECOPAD

BECOPAD

Augstākās kvalitātes padziļinātā filtrācija dzērienu un pārtikas rūpniecībā. BECOPAD filtri ir gatavoti tikai no augstākās kvalitātes ..

Rāda 1 līdz 5 no 5 (1 Lapām)
{% if config_social_follow_bar_script_hash %} {% endif %}