OneLIFE

OneLIFE

2012. gadā biotehnoloģiju kompānija REALCO sāka pielāgot patentēto bioplēves noteikšanas tehnoloģiju medicīnas laukā. Un 2015. gadā tika nolemts dibināt patstāvīgu kompāniju, kas specializēsies īpaši medicīnas laukā sastopamajām vajadzībām.

OneLIFE komanda, pateicoties specifiskajām zināšanām un pieredzei mazgāšanas līdzekļu un bioplēves noteikšanas un noņemšanas tehnoloģiju izstrādē, piedāvā inovatīvus un efektīvus medicīnas ierīču apstrādes līdzekļus.


Produktu katalogs


Biofilm DETECT KIT

Biofilm DETECT KIT

Kvalitātes kontroles līdzeklis, ko lieto tieši uz ķirurģisku instrumentu virsmas tīrības pakāpes noteikšanai.Nosaka organisko atlikumu ..

Clear DN

Clear DN

Augsta līmeņa mazgāšanas līdzeklis uz enzīmu bāzes bioplēves noņemšanai no zobārstniecības instrumentiem.Neitrāls, multi-enzīmu savieno..

Clear MD

Clear MD

Augsta līmeņa mazgāšanas līdzeklis uz enzīmu bāzes ķirurģisko instrumentu apstrādei un bioplēves noņemšanai.Piemērots lietošanai ultras..

N-Zyme MD

N-Zyme MD

Mazgāšanas līdzeklis uz enzīmu bāzes vairākkārt lietojamo medicīnas ierīču apstrādei.Neitrāls, mazputojošs, satur aktīvos enzīmus, kas ..

Prep MD

Prep MD

Izsmidzināmas putas uz multi-enzīmu bāzes ķirurģisko instrumentu un rigido vai lokanu endoskopu apstrādei.Novērš mikrofloras piekalšanu..

Rāda 1 līdz 5 no 5 (1 Lapām)