Vienreizlietojamās salvešu uzpildes sistēmas

Vienreizlietojamās salvešu uzpildes sistēmas

Lai izvairītos no iespējamā piesārņojuma, izmantojot virsmu dezinfekcijai atkārtoti lietojamos dispenserus, tika radīta jauna, inovatīva sistēma, nosakot jaunus standartus attiecībā uz lietošanas vienkāršību, drošību un efektivitāti. one system ir integrēti izstrādāta dispenseru sistēma ar sausām DESOTEX® neaustajām salvetēm.

DESOTEX® neaustās salvetes ir izgatavotas no īpaša maz plūksnājoša neausta auduma ar noturīgu perforētu struktūru, kas nodrošina optimālu dezinfekcijas līdzekļa piesātinājumu un vienmērīgu tā izkliedi.

Salīdzinājumā ar citiem virsmu dezinfekcijas līdzekļiem, kuru uzglabāšanas laiks ir 28 dienas un salvešu piesūcināšanas laiks 30 minūtes, Dr. Schumacher virsmu dezinfekcijas līdzekļu OPTSAL PLUSDESCOSEPT FORTE piesūcināšanas laiks ir tikai 15 minūtes un piesūcināto salvešu uzglabāšanas laiks - 42 dienas.

Instrukcija One system basic uzpildei.

Instrukcija One system PLUS uzpildei.Produktu katalogs


one system basic

one system basic

Kompakta vienreizlietojamo neausto salvešu impregnēšanas sistēma virsmu dezinfekcijai, par 50% ilgāks uzglabāšanas laiks.Ērta, kompakta..

one system PLUS

one system PLUS

Inovatīva vienreizlietojamo, neausto salvešu impregnēšanas sistēma virsmu dezinfekcijai, par 50% ilgāks uzglabāšanas laiks.Palielinātai..

Rāda 1 līdz 2 no 2 (1 Lapām)
{% if config_social_follow_bar_script_hash %} {% endif %}