Roku un ķermeņa kopšanas līdzekļi

Roku un ķermeņa kopšanas līdzekļi

Ādas un roku tīrīšanai ir svarīga nozīme un tas ir pamats efektīvai roku un ādas dezinfekcijai. Apstrādājot ādu, papildus netīrumiem, sviedriem no tās tiek nomazgāti arī dabīgie mitrinātāji, tāpēc pie roku apstrādes svarīgi ir ņemt vērā ādas tipu un ādas apstrādei izmantot ādai draudzīgus apstrādes līdzekļus.

ROKU UN ĀDAS APSTRĀDES LĪDZEKĻU PĀRSKATS


Produktu katalogs


DESCO VITAL GEL

DESCO VITAL GEL

Atjaunojošs, cirkulāciju uzlabojošs gēls uz ūdens bāzes ar vērtīgām ārstniecības augu esencēm: egļu skuju, eikaliptu, kadiķu un timiāna..

DESCOLIND EXPERT light cream

DESCOLIND EXPERT light cream

Hipoalerģisks, baorojošs krēmsnesatur smaržvielas un krāsvielas, eļļas/ ūdens emulsija alerģiskai ādaisatur šī sviestu, mandeļu eļļu un..

DESCOLIND PURE WASH

DESCOLIND PURE WASH

Mazgāšanas losjons jutīgai ādai - nesatur smaržvielas.nesatur smaržvielas un krāsvielas, īpaši piemērots jutīgai ādaisatur alantoīnu, ā..

DESCOMED

DESCOMED

DESCOMED pH neitrālas putas ādas tīrīšanai, īpaši piemērotas guļošu pacientu aprūpei.Piemērotas ādas apstrādei bez ūdens, ziepēm un los..

DESCOMED OLBAD

DESCOMED OLBAD

Medicīniskā eļļa ādas kopšanai vannā.Intensīvai īpaši sausas un jutīgas ādas kopšanai, atvieglo niezi.Piemērota guļošiempacientiem kā a..

DESCOSOFT

DESCOSOFT

DESCOSOFT pH neitrāls ādas un roku mazgāšanas losjons ar svaigu aromātu. Satur alantoīnu, ādas atjaunotājus un glicerīnu.Piemērots roku..

DESCOSOFT SENSITIVE

DESCOSOFT SENSITIVE

DESCOSOFT SENSITIVE pH neitrāls mazgāšanas losjons jutīgai ādai. Nesatur smaržvielas un krāsvielas. Satur alantoīnu, ādu atjaunojošas v..

DESOBATH WIPES

DESOBATH WIPES

Mitrās salvetes ķermeņa, tai skaitā jutīgu ķermeņa zonu apstrādei.Satur pantenolu un allontoīnu, pēc apstrādes nav nepieciešama ķermeņa..

DESODERM CARE WIPES

DESODERM CARE WIPES

Mitrās salvetes ādas attīrīšanai, bez spirta un smaržas, paredzētas maigai un īpaši jutīgas ādas kopšanai, ko nedrīkst apstrādāt ar ūde..

HAUTSCHUTZCREME SENSITIVE

HAUTSCHUTZCREME SENSITIVE

Izcili piemērots krēms jutīgas, sausas un ļoti sausas ādas kopšanai:bez smaržvielām un krāsvielāmbez konservantiemar šī sviestu un burv..

OPTIWASH

OPTIWASH

Mitri, vienreizlietojamie cimdi visa ķermeņa kopšanai - bez ūdens, ziepēm un dvieļa!Nesatur smaržvielas. Īpaši piemēroti nekustīgiem pa..

PFLEGECREME SENSITIVE

PFLEGECREME SENSITIVE

Izcili piemērots krēms sausas un jutīgas ādas kopšanai:bez smaržvielāmbez konservantiemar ādai draudzīgiem emulgatoriemsatur šī sviestu..

Rāda 1 līdz 12 no 12 (1 Lapām)
{% if config_social_follow_bar_script_hash %} {% endif %}