Daudzreiz uzpildāmās salvešu sistēmas

Daudzreiz uzpildāmās salvešu sistēmas

Akārtoti uzpildāma neausto salvešu sistēma, uzpildīta ar ECO WIPES neaustajām salvetēm un piemērota virsmu dezinfekcijas līdzekļu uzpildei.

ECO WIPES ir atkārtoti uzpildāmu salvešu sistēma medicīnas ierīču un visu veidu medicīnas iekārtu apstrādei ar salvetēm, kas piesūcinātas ar dezinfekcijas un/vai tīrīšanas līdzekļu darba šķīdumu. ECO WIPES sistēma sastāv no atkārtoti izmantojama dispensera un tam atbilstošām sausām neaustajām salvetēm, kas safasētas ruļļos un ir gatavas uzpildei. Sistēma ir piemērota piesūcināšanai gan ar  lietošanai gataviem ātrās dezinfekcijas šķīdumiem, gan ar no koncentrātiem pagatavotiem darba šķīdumiem.

Pie katra ECO WIPES sausā salvešu uzpildes ruļļa atradīsiet DESOTEX apstrādes salvetes, dispensera iztīrīšanai un dezinfekcijai pirms jaunās uzpildes. Kā arī jaunu uzlīmi, informācijas norādīšanai par veikto jauno uzpildi.

Instrukcija ECO WIPES salvešu uzpildei.

Instrukcija ECO WIPES dispensera apstrādei pirms atkārtotas uzpildes.


Produktu katalogs


ECO WIPES dispensers

ECO WIPES dispensers

Tukšs, uzpildei gatavs ECO WIPES dispeners.Piemērots ECO WIPES sauso salvešu (30 x 32 cm; 100 gab.) uzpildei.Savienojams ar visiem Dr. ..

ECO WIPES salcešu rullis

ECO WIPES salcešu rullis

ECO WIPES neausto salvešu rullis, gatavs piesūcināšanai.Rullī 100 salvetes. Salvetšu izmērs: 30 x 32 cm.Iepakojumā nāk līdzi:dispensera..

Rāda 1 līdz 2 no 2 (1 Lapām)
{% if config_social_follow_bar_script_hash %} {% endif %}