Līdzekļi lokaniem endoskopiem

Līdzekļi lokaniem endoskopiem

Lokano endoskopu apstrādei var izmantot mazgāšanas līdzekļus uz sārmainas dabas bāzes vai arī kombinācijā ar enzīmiem un virsmaktīvajām vielām. Virsmaktīvās vielas emulģē un izkliedē atlikumus, kas nešķīst ūdenī. Enzīmi kalpo tam, lai sadalītu organiskās atliekas.

Lokano endoskopu dezinfekcijai jāizmanto līdzekļi vismaz ar baktericīdu, mikobakteriālu, fungicīdu un virucīdu iedarbību. Produkti uz aldehīdu bāzes ir ideāli piemēroti tam dēļ to plašā iedarbības spektra un saudzīguma pret apstrādājamo materiālu. Dezinfekcijas līdzekļi uz peroksietiķskābes bāzes piedāvā ļoti plašu mikrobioloģiskās iedarbības spektru un ātru iedarbības laiku.

Produktu brošūras un katalogi.


Produktu katalogs


neodisher endo SEPT GA

neodisher endo SEPT GA

Augsta līmeņa dezinfekcijas līdzeklis lokano endoskopu automatizētai apstrādei.Dezinficējošā iedarbība ir pārbaudīta un apstiprināta sa..

neodisher endo SEPT PAC

neodisher endo SEPT PAC

Dezinfekcijas līdzeklis lokano endoskopu automatizētai apstrādei. Iedarbojas pret baktērijām (iesk. meticilīna rezistentu Staphylococcu..

neodisher MediClean forte

neodisher MediClean forte

Automatizētai termolabilu un termostabilu instrumentu apstrādei, ieskaitot MIS instrumentus un mikro instrumentus, lokanos endoskopus, ..

neodisher Septo PreClean

neodisher Septo PreClean

Dezinficējošai termostabilu un termolabilu instrumentu, zobārstniecības instrumentu, lokano endoskopu priekš-tīrīšanai pirms automātisk..

Rāda 1 līdz 4 no 4 (1 Lapām)
{% if config_social_follow_bar_script_hash %} {% endif %}