Produkti A-Z

Šajā sadaļā ir atrodami visi produkti, kas ir pieejami mūsu noliktavā.


Produktu katalogs


BECO ENDURA

BECO ENDURA

Diatomārās zemes balsta loksne pirmā klājuma filtrācijai.Mazgājama un atkārtoti lietojama aizsargloksne pirmā klājuma filtrācijai kizil..

BECO FilterAid

BECO FilterAid

BECO FilterAid ir filtrācijas palīglīdzeklis, kas tiek lietots pirmā klājuma izveidošanai alus un citu dzērienu filtrācijā. Produktu ..

BECO MEMBRAN PF

BECO MEMBRAN PF

Membrānkārtridži BECO MEMBRAN PF ir speciāli izstrādāts lietošanai dzērienu rūpniecībā kā pēdējais sterilais beigu filtrs (pirms iepi..

BECO PROTECT PG

BECO PROTECT PG

Padziļinātās filtrācijas kārtridži sastāv no tīta polipropilēna filtrācijas materiāla ar dažādu retences intensitāti. Karkass un gala..

BECO Standard Range

BECO Standard Range

BECO Standard Range dziļās filtrācijas lokšņu diapazons atbilst visām šķidrumu filtrēšanas prasībām. Produkta standarta klāsts aptver d..

BECOCEL

BECOCEL

Ir smalki fibrilēta augstākās kvalitātes tīra celulozes šķiedra, kas pieejama dažādos šķiedras garuma izmēros. Tās struktūra veido sp..

BECODISC BS

BECODISC BS

Savsarpēji savienotie disku kārtridži BECODISC®B..S… ir izveidoti, lai sasniegtu vislabākos rezultātus šķidrumu filtrācijā. Šīs filtra..

BECOGUR

BECOGUR

Diatomāra zeme BECOGUR nodrošina maksimālu filtrēšanas efektivitāti alum, vīnam, eļļai, pektīniem, cukuram, etiķim, spirtam, želantīnam..

BECOLITE

BECOLITE

BECOLITE 3000  ir vidēji smalks filtrācijas perlīts augsta līmeņa necaurredzamu šķidrumu dzidrināšanai, kā piemēram alum, aug..

BECOPAD

BECOPAD

Augstākās kvalitātes padziļinātā filtrācija dzērienu un pārtikas rūpniecībā. BECOPAD filtri ir gatavoti tikai no augstākās kvalitātes ..

BECOSOL 30

BECOSOL 30

Līdzeklis alus dzidrināšanai. Šķidrs silikogēls radīts speciāli alus dzidrināšanai un filtrācijas uzlabošanai alus rasošanā Specifiskā..

BECOSORB 1000

BECOSORB 1000

Ir uzlabots apjomu nepalielinošs silīcijskābes kserogēls, kura mitruma saturs ir ne lielāks par 10%. Pateicoties produkta daļiņu vien..

BECOSORB 2500

BECOSORB 2500

Ir piesātināts apjomu nepalielinošs silīcijskābes kserogēls ar 40% maksimālo mitruma saturu. BECOSORB 2500 daļiņu izmērs ir piemērots ..

BECOSORB 6000

BECOSORB 6000

Ir silīcijskābes hidrogēls ar 55% vidējo mitruma saturu. BECOSORB 6000 daļiņu izmērs ir piemērots tieši alus filtrācijai. Viendabīgā vi..

Biofilm DETECT KIT

Biofilm DETECT KIT

Kvalitātes kontroles līdzeklis, ko lieto tieši uz ķirurģisku instrumentu virsmas tīrības pakāpes noteikšanai.Nosaka organisko atlikumu ..

Rāda 1 līdz 15 no 193 (13 Lapām)