Produkti A-Z

Šajā sadaļā ir atrodami visi produkti, kas ir pieejami mūsu noliktavā.


Produktu katalogs


ASEPTOMAN FORTE

ASEPTOMAN FORTE

Roku dezinfekcijas līdzeklis uz spirta bāzes (PROTECT līmenis).Baktericīda, levurocīda, pilna virucīda, tuberkulocīda, mikobaktericīda ..

ASEPTOMAN GEL

ASEPTOMAN GEL

Roku dezinfekcijas līdzeklis uz spirta bāzes (PROTECT līmenis).Baktericīda, turberkulocīda, levurocīda un virucīda iedarbība.Aktīvā vie..

ASEPTOMAN MED

ASEPTOMAN MED

Roku dezinfekcijas līdzeklis uz spirta bāzes (PRESERVE līmenis).Ļoti saudzīgs ādai ar plašu iedarbības spektru, ideāli piemērots ikdien..

Atslēga kannām

Atslēga kannām

Atslēga 5L / 10L kannu atvēršanai...

BECO ENDURA

BECO ENDURA

Diatomārās zemes balsta loksne pirmā klājuma filtrācijai.Mazgājama un atkārtoti lietojama aizsargloksne pirmā klājuma filtrācijai kizil..

BECO FilterAid

BECO FilterAid

BECO FilterAid ir filtrācijas palīglīdzeklis, kas tiek lietots pirmā klājuma izveidošanai alus un citu dzērienu filtrācijā. Produktu ..

BECO MEMBRAN PF

BECO MEMBRAN PF

Membrānkārtridži BECO MEMBRAN PF ir speciāli izstrādāts lietošanai dzērienu rūpniecībā kā pēdējais sterilais beigu filtrs (pirms iepi..

BECO MEMBRAN PS Aqua

BECO MEMBRAN PS Aqua

BECO MEMBRAN PS Aqua filtrēšanas kārtridži ir veidoti drošai mikroorganismu atdalīšanai un atbilst ilgstošas ekspluatācijas prasībām ūd..

BECO MEMBRAN PS Beer

BECO MEMBRAN PS Beer

BECO MEMBRAN PS Beer speciāli paredzētas alus filtrēšanai, drošai mikroorganismu atdalīšanai, lai pagarinātu uzglabāšanas laiku.PRIEKŠR..

BECO MEMBRAN PS Pure

BECO MEMBRAN PS Pure

BECO MEMBRAN PS Pure filtrēšanas kārtridži ir izgatavoti no augstas kvalitātes polietilēnsulfona membrānām - drošai mikroorganismu atda..

BECO MEMBRAN PS Wine

BECO MEMBRAN PS Wine

BECO MEMBRAN PS Wine filtrēšanas kārtridži ir veidoti drošai mikroorganismu atdalīšanai vīniem un dzirkstošiem vīniem. Tie atbilst..

BECO PROTECT FS

BECO PROTECT FS

BECO PROTECT FS fine stream dziļās filtrēšanas kārtridži ir inovatīvi ar unikālu dizainu, kas nodrošina lielāku filtrēšanas laukumu. Ma..

BECO PROTECT PG

BECO PROTECT PG

Padziļinātās filtrācijas kārtridži sastāv no tīta polipropilēna filtrācijas materiāla ar dažādu retences intensitāti. Karkass un gala..

BECO Standard Range

BECO Standard Range

BECO Standard Range dziļās filtrācijas lokšņu diapazons atbilst visām šķidrumu filtrēšanas prasībām. Produkta standarta klāsts aptver d..

BECOCEL

BECOCEL

Ir smalki fibrilēta augstākās kvalitātes tīra celulozes šķiedra, kas pieejama dažādos šķiedras garuma izmēros. Tās struktūra veido sp..

Rāda 1 līdz 15 no 164 (11 Lapām)