• Filtrēšanas maisi

Šķidrumu filtrēšana ar maisu palīdzību, kas agrāk prasīja salīdzinoši dārgas sistēmas, kļūst arvien ērtākā un ekonomiskāka.

Uzziniet, kurš no šiem augstās veiktspējas filtrēšanas maisiem var padarīt jūsu jau esošo filtrēšanas sistēmu efektīvāku.

ABP filtrācijas maisi

Rentabli filtrācijas maisi prasīgiem lietotājiem, ar efektivitāti, kas pārsniedz 99%. Četri modeļi nodrošina, ka lietotājs var efektīvi nofiltrēt daļiņas no 1-25my, vienlaikus nodrošinot ilgu kalpošanas laiku. Izgatavoti no hidrofoba mikro šķiedru filtrēšanas materiāla, kam nepieciešama iepriekšēja samitrināšana ar ūdens šķīdumu (katrā iepakojumā pieejama detalizēta instrukcija). Bez piedevām kā sveķi, saistvielām vai virsmaktīvajām vielām. Spunbond polipropilēna pārklājuma slānis praktiski novērš šķiedru migrāciju.

FDA/EK atbilstība*.

Pielietošanas sfēras: dzērienu ražošanas procesos, smalko daļiņu atdalīšanai tīrīšanas procesos, aktīvās ogles atfiltrēšanai, etiķa gala filtrēšanai, lakām, hidrauliskajām eļļām un smērvielām.


ACCUGAF filtrēšanas maisi

Ar efektivitāti vairāk kā 99%, katrs ACCUGAT filtrēšanas maisa modelis nodrošina ekonomisku filtrēšanas risinājumu. Kopā 5 modeļi nodrošina lietotājam iespēju efektīvi nofiltrēt daļiņas no 1 - 25my. ACCUGAF polipropilēna filtrācijas maisi izgatavoti no hidrofoba mikro šķiedru filtrēšanas materiāla, kam nepieciešama iepriekšēja samitrināšana ar ūdens šķīdumu (katrā iepakojumā pieejama detalizēta instrukcija). Bez piedevām kā sveķi, saistvielām vai virsmaktīvajām vielām. Divkārši pakārtotais pārklājuma slānis praktiski novērš šķiedru migrāciju. Unikālais UNI-WELD process apakšējā šuvē nodrošina stingrāku un elastīgāku šuves blīvējumu. Pilnībā sakausēta konstrukcija ar patentētu SENTINEL blīvējuma gredzenu nodrošina 100% drošu filtrāciju.

FDA/ EK atbilstība*.

Pielietošanas sfēras: alus, vīna, spirtoto, bezalkoholisko dzērienu ražošanas procesos, smalko daļiņu atdalīšanai tīrīšanas procesos, laku, etiķa gala filtrācijai, aktīvās ogles atfiltrēšanai, hidrauliskām eļļām un smērvielām.


CLEARGAF filtrēšanas maisi


Atbilst EK prasībām, ko novērtējusi, pārbaudījusi un sertificējusi neatkarīga pārtikas izpētes institūcija. Tos ražo īpašos apstākļos, lai izslēgtu piesārņojuma klātesamību. lai filtru maisi netiktu piesārņoti, tie ir individuāli iepakoti aizsarg-plastmasas iepakojumā un aizzīmogoti.

Izmantotais materiāls nodrošina atbilstību izmantošanai pārtikas pārstrādes sfērās. Maisu šūšanā tiek izmantots īpašs, bez smērvielu pavedienu materiāls.

FDA/ EK atbilstība*.

Pielietošanas sfēras: pārtikas eļļām, želantīnam, minerālūdenim, sulām, cukuram, piena pārstrādes sfērā.


HAYFLOW filtrēšanas maisi

Eaton apvieno filtra maisu un filtra kārtridžu priekšrocības jaunā - izturīgā filtrācjas elementā ar optimālu filtrēšanas efektivitāti. HAYFLOW filtra elementa virsma ir līdz 65% lielāka nekā standarta filtrācijas maisam. Palielinātais ekspluatācijas laiks samazina kopējās ekspluatācijas izmaksas.

Līdz 35 reizēm efektīvāks kā standarta filtrācijas kārtridžs. Palielinātie nomaiņas intervāli samazina lietošanas izmaksas. Satur tikai 25% atlikušā šķidruma, salīdzinot ar līdzīga lieluma filtrācijas maisiem. patentēts SENTINEL blīvējuma gredzens sniedz drošu filtrēšanu.

Pielietošanas sfēras: krāsām, lakām, tintēm, šķīdinātājiem, sveķiem, ūdens attīrīšanas sistēmām, smērvielām un šķidrumiem, ko izmanto metālapstrādē, mazgāšanas līdzekļiem, kas satur šķīdinātājus, dzeramajam ūdenim, alum, vīnam un pārtikas eļļām.


LOFCLEAR 100 filtrēšanas maisi

Satur augstas izturības, trīsslāņu šuves, sakausētas. Ar SENTINEL blīvējuma gredzeniem. Šiem filtriem efektivitāte pārsniedz 99% un netīrumu ietilpība ir līdz 250g - absolūtam rezultātam.

Pielietošanas sfēras: augstas tīrības šķidrumu filtrācijai ar mazu daļiņu koncentrāciju, eļļas adsorbcijai, aktīvās ogles atfiltrēšanai.


LOFCLEAR 500 filtrēšanas maisi

Pārveidota konstrukcija augstākai efektivitātei un ilgākam kalpošanas laikam. Šiem maisiem ir priekšfiltrācija un sarežģīti pēdējie filtrācijas slāņi, kas ļauj nofiltrēt grūti filtrējamus gēlus un daļiņas. Augsta netīrumu ietilpība - vairāk kā 1000g. Priekšfiltrācijas zona nodrošina ļoti lielu filtrācijas laukumu - apmēram 3 kvadrātmetrus.

Pielietošanas sfēras:  eļļas, šķidrumi ar smagu piesārņojumu.


SENTINEL filtrēšanas maisi

Maisi ir gan no polipropilēna, gan no poliestera. Pilnībā sakausēta konstrukcija ar patentētiem SENTINEL blīvējuma gredzeniem, bez šuvēm. Ar spiedienu aktivizēts SENTINEL blīvējuma gredzens nodrošina elastīgu, ķīmiski noturīgu slēgumu, kas pielāgojas jebkuram maisu filtrēšanas korpusam. Materiāls nesatur silikonu. Pie riņķa piestiprināti rokturi maksimāli atvieglo filtrēšanas maisu maiņu.

Pielietošanas sfēras: krāsām, lakām, tintei, ķīmiskām vielām, tehniskajam ūdenim.


UNIBAG filtrēšanas maisi

Augstas veiktspējas filtrēšanas maisi nodrošina uzticamību, izmantoti videi draudzīgi materiāli. Izgatavoti no filca materiāla bez optiskajiem balinātājiem vai citiem balinātājiem. Atbilst nozares standartiem par filtrācijas maisu konstrukciju un ir pieejami gan no polipropilēna, gan poliestera. Poliestera materiālam izmanto vismaz 40% pārstrādātas šķiedras.

Pilnībā sakausēta konstrukcija ar UNIRING blīvējuma gredzenu nodrošina 100% drošu filtrāciju. Polipropilēna blīvējuma gredzeni nodrošina ķīmiski izturīgu blīvējumu, kas ļauj to pielāgot jebkurai filtrēšanas maisu iekārtai. Poliestera blīvējuma gredzeni ir izturīgi augstām temperatūrām.

Pielietošanas sfēras: auto krāsas, lakas, tintes, ķīmiskās vielas, tehniskais ūdens.


ABSORPTION INSERT

Kombinācijā ar standarta filtrācijas maisu nodrošina vislabāko risinājumu paaugstinātai netīrumu un eļļu filtrēšanai. ABSORPTION INSERT filtrācijas elementu var izmantot ACCUGAF, DURAGAF, LOFCLEAR 100 (izņemot LCR-130), Monofilament, Multifilament, SENTINEL, SNAP-RING un UNIBAG filtrācijas maisiem.

Tas ir dobs spilvens, ko ieliek iekšā filtrācijas maisā. 850g augsti efektīvas kausēta polipropilēna garenšķiedras. Perforētais Spunbond pārklājuma slānis notur visas polipropilēna garenšķiedras perfekti kopā.

Ekstrudēta polipropilēna kodols stabilizē filtra elementu un nodrošina viendabīgu un patstāvīgu šķidruma plūsmu no iekšpuses uz ārpusi.

Pielietošanas sfēras: eļļas, želeju noņemšanai metāla apstrādes procesos, krāsām, pārklājumiem, e-pārklājumiem.


BANDSEL filtrēšanas maisi


Monopavedienu filtru maisi ar plašu caurplūdes diapazonu. Paredzēti atklātas virsmas filtrēšanai, bez speciāla filtrācijas maisu korpusa, lai noturētu daļiņas, kas ir lielākas par attiecīgo poru izmēru.

Savilcējs ļauj to uzstādīt tieši caurules vai izejas galā, bez adaptera (speciālas pārejas).


DURAGAF filtrēšanas maisi


Pateicoties palielinātam filtrācijas materiāla biezumam, ievērojami tiek palielināta netīrumu filtrēšanas ietilpība un ekspluatācijas laiks tiek pagarināts par divām līdz piecām reizēm salīdzinājumā ar standarta filtrēšanas maisiem. Tas viss ievērojami samazina ekspluatācijas izmaksas. Papildus tam filca materiāls ar mazāka diametra šķiedrām nodrošina arī poraināku filtra materiālu, vienlaikus saglabājot to pašu zemo diferenciālo spiedienu.

Pastiprinātais filtra materiāla biezums atvieglo gēla noņemšanu. DURAGAF filtrēšanas maisi ir pieejami PEXLF un POXLF materiālos un atbilst FDA un EK direktīvām. Pilnībā sakausēta konstrukcija ar patentēto SENTINEL blīvējuma gredzenu, sniedz 100% drošu filtrēšanu. Ar spiedienu aktivizētie SENTINEL blīvējuma gredzeni nodrošina ķīmiski izturīgu blīvējumu, kas ļauj to pielāgot jebkurai filtrācijas maisu iekārtai.

Visi ražošanas procesā izmantotie polipropilēna un poliestera materiāli (POXLF un PEXLF) atbilst Pārtikas un zāļu pārvaldes (FDA) noteiktajiem standartime, federālo noteikumu 177. nodaļas 21. sadaļas noteikumiem un EK noteikumiem nr. 1935/2004 un EK direktīvai 2002/42/EK attiecībā uz saskarsmi ar pārtiku un dzērieniem.

Pielietošanas sfēras: ūdens attīrīšanas procesos, ķīmiskām vielām, krāsām un lakām, līmei, naftas ķīmijas produktiem, auto krāsām, metāla apstrādei un pārtikas un dzērienu ražošanas sfērās.


HAYFLOW Q filtrēšanas maisi


HAYFLOW Q filtra elements ir kombinēts kopā ar pārbaudīto DURAGAF filtrācijas materiālu - no precīza neilona monopavediena austa materiāla. Kamēr DURAGAF materiāls darbojas kā lielas kapacitātes priekš- un dziļā filtrēšana, ārējais siets nodrošina beigu filtrēšanu ar caurlaidības pakāpi 10my. piemērots nepārtrauktas ekspluatācijas apstākļiem.

Pielietošanas sfēras: automašīnu mazgāšanas un skalošanas līnijām, krāsām, pārklājumiem, tintēm, sveķiem, ūdens un notekūdeņu attīrīšanai, smērvielu un metālapstrādes šķidrumiem, uz ūdens un šķīdinātāju bāzes tīrīšanas līdzekļu mazgāšanas iekārtām.


MAX-LOAD filtrēšanas maisi, nav nepieciešama centrēšana

Filtrēšanas maisi, kam nav nepieciešama centrēšana, ražoti no kausēta materiāla. Kombinēta vairāku pakāpju konfigurācija nodrošina lielisku netīrumu ietilpību. Stingrā konstrukcija, kuras kopējais dziļums ir lielāks par 18mm, nodrošina barjeru cietam, metāliskam kā arī gēl-veida tipa piesārņojumiem.


PROGAF filtrēšanas maisi

Ir jauni, augstākas veiktspējas filtrēšanas maisi, kā alternatīvs risinājums absolūtai filtrēšanai. Daudzpakāpju filtrēšana ar filtra materiālu, kas no slāņa uz slāni paliek arvien smalkāks, nodrošinot optimālu efektivitāti (vairāk kā 99%) un ilgāku ekspluatācijas laiku.

Pielietošanas sfēras: pārtikas un dzērienu sfēras; farmācija, ķīmiskām vielām, tintei, krāsām, ūdens attīrīšanas procesos, mikroelektronikā.


SNAP-RING filtrēšanas maisi


Filtrēšanas maisi ir ražoti pēc augstākajiem standartiem. Materiāli atbilst stingrām filtrēšanas efektivitātes specifikācijām un vides tīrības prasībām. ražoti saskaņā ar ISO 9001:2015, nodrošinot uzticamību no gada uz gadu.

Pielietošanas sfēras: krāsām un lakām, tintei, ķīmiskām vielām, šķīdinātājiem.


Visi ražošanas procesā izmantotie polipropilēna materiāli atbilst Pārtikas un zāļu pārvaldes (FDA) noteiktajiem standartiem, federālo noteikumu 177. nodaļas 21. sadaļas noteikumiem un EK noteikumiem nr. 1935/2004 un EK direktīvai 2002/42/EK attiecībā uz saskarsmi ar pārtiku un dzērieniem.

Filtrēšanas maisi

Tags: Eaton, Filtrēšanas maisi

{% if config_social_follow_bar_script_hash %} {% endif %}