• BECO FilterAid

BECO FilterAid ir filtrācijas palīglīdzeklis, kas tiek lietots pirmā klājuma izveidošanai alus un citu dzērienu filtrācijā. Produktu var lietot kā pirmo klājumu arī ļoti viskozu šķidrumu filtrācijā – piemēram, jēlvīns, raugs, cukura sīrups un citi. Duļķainu substanču izfiltrēšana no šķidrumiem bieži ir visnozīmīgākais ražošanas solis. Mūsdienās pirmā klājuma uzklāšana horizontālo plātņu un rāmju filtros ar kizilgura, perlīta un filtra celulozes palīdzību ir sasniegusi augstus tehnoloģiskos standartus. Ietaupot izmaksas, ir iespējams dzidrināt lielus šķidruma daudzumus ar relatīvi lielu duļķu saturu. Veidojot uzklāšanu, FilterAid nepārtraukti nodrošina filtrācijas slāņa porainību, tajā pašā laikā saglabājot augstu caurplūdes spēju. Parastajiem filtrācijas palīglīdzekļiem, piemēram, kizilguram vai perlītam, ir smalku graudiņu struktūra. Tas var izraisīt smalku plaisu un bedrīšu veidošanos filtrā. Duļķes un smalkas daļiņas no filtra tādā veidā var iekļūt filtrātā. No tā var izvairīties, lietojot BECO FilterAid.

BECO FilterAid priekšrocības:

Filtrētā alus dzidrums vienmēr ir lielāks nekā lietojot perlītu vai rupjo kizilguru.

  • Augstās absorbcijas spējas ļauj iegūt dzidru šķidrumu. FilterAid īpaši augstās absorbcijas spēja izfiltrē raugus, baktērijas un proteīnu. Celuloze nodrošina filtrācijas plāksnei lielu elasticitāti un sasaista filtra elementus. BECO FilterAid papildus savieno filtra elementus, kas nomāc plaisāšanu un viļņošanos, tādējādi novērš filtra plīsumus.
  • Ilgs lietošanas laiks ar nelielām spiediena izmaiņām. Uzlabotā poru struktūra un poru izmērs palielina filtra netīrumu ietilpību. Nelielais filtra spiediena palielinājums ilgstoši saglabā konstantu produktivitāti, tā ievērojami palielinot pirmā uzklājuma lietošanas laiku.

BECO FilterAid

Tags: Eaton, Filtrēšanas palīgmateriāli

{% if config_social_follow_bar_script_hash %} {% endif %}