• neodisher special plus

Atkaļķotājs trauku mašīnām un elektriskajām tējkannām. Efektīvi notīra grūti tīrāmus kaļķakmens nosēdumus un netīrumus. Piemērots dažādiem materiāliem, piemēram, stiklam, porcelānam un nerūsējošam tēraudam. Nav piemērots alumīnijam, anodizētam alumīnijam un vieglmetāla sakausējumiem. Kafijas automātu atkaļķošanai ieteicams lietot neodisher CM special.


Rekomendētā lietošana:

Trauku mašīnu atkaļķošanai un tīrīšanai: ieliet 10-50 ml/l neodisher special plus siltā ūdens tvertē (50–65 °C) un ieslēgt ūdens cirkulācijas programmu. Piepildot tvertni un ieslēdzot programmu, jāpārtrauc citu mazgāšanas līdzekļu dozācija, īpaši aktīvo hloru saturošu līdzekļu dozācija, lai nepieļautu hlora gāzes veidošanos un novērstu lielāku neodisher special plus patēriņu, kas varētu rasties neitralizējošās iedarbības rezultātā. Iespējams uzklāt neodisher special plus tieši uz virsmas vai detaļas, kurai nepieciešama atkaļķošana. Tādā gadījumā pēc apstrādes trauku mašīnas iekšpuse jāizskalo ar tīru ūdeni vai vēlreiz dažas reizes jāpalaiž ūdens cirkulācijas programma bez mazgāšanas līdzekļa dozēšanas. Noņemamās detaļas iemērkt šķīdumā, kura koncentrācija nepārsniedz 5% (50 ml/l). Pēc apstrādes detaļas noskalot ar lielu daudzumu ūdens vai skalot trauku mašīnā, palaižot ūdens cirkulācijas programmu.


Elektrisko tējkannu atkaļķošana un tīrīšana: Atkarībā no netīrības pakāpes uzklāt atšķaidītu (10-50ml/L) vai neatšķaidītu nedodisher special plus uz tīrāmajām virsmām vai piepildīt atkaļķojamās tvertnes. Ļaut šķīdumam iedarboties neilgu laiku, pēc tam noskalot notīrītās virsmas ar lielu daudzumu tīra ūdens.


Visām detaļām jābūt skābi izturīgām. Lai izvadītu skābi saturošo šķīdumu no iekārtām, arī šļaukām jābūt skābi izturīgām.Iepakojums: kanna 12 kg

neodisher special plus

Tags: Dr. Weigert, Atkaļķošana, Virtuvēm, Virsmu apstrāde